banner seokod.pl

Kursy jazdy defensywnej

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Kurs defensywnej jazdy dedykowany jest dla młodych, jak i doświadczonych kierowców. W trakcie trzy-etapowego kursu uczestnicy zostaną zapoznani z technicznymi aspektami opanowania niebezpieczeństwa e ruchu ulicznym, oraz z psychologicznymi reakcjami, związanymi z opanowaniem stresu. Jazda pasywna to technika prowadzenia pojazdów drogowych, która ma zmniejszyć ilość wypadków na drodze.
Wiedza na temat zagrożeń drogowych oddziałuje na nasze bezpieczeństwo w czasie poruszania się pojazdem mechanicznym. Organizowane w naszym centrum nauki jazdy kursy z jazdy defensywnej mają na celu wykształcenie u kierowcy technicznych umiejętności bezwypadkowego kierowania auta w w warunkach zagrażających bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, doświadczonych instruktorów i przygotowane pod okiem najlepszych specjalistów materiały podręczniki.
W czasie trwania kursu styl jazdy uczestników kursy zostanie zanalizowany przez doświadczonego nauczyciela. W następnej kolejności zapoznają się oni z podstawowymi zasadami jazdy pasywnej i będą mogli poprawić ewentualne niedoskonałości w prowadzeniu pojazdów.
Podczas kursu korzystamy z specjalistycznych urządzeń pomiarowych, które analizują sposób prowadzenia pojazdu przez uczestnika szkolenia. Dodatkowo udostępniamy ciekawe podręczniki, w których dokładnie opisane są przyczyny i skutki wypadków drogowych. Oferujemy wysoką jakość szkoleń i profesjonalnych instruktorów.

Podobne wpisy

Komentarze